Bordslampa
2021-05-02
906712
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, bakelit och lackerad metall, diameter 36 cm, höjd ca 46 cm.
Åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad.