Gjutjärnsgavlar
2021-04-27
906629
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GAVLAR, till trädgårdsbänk, 1900-tal, gjutjärn, höjd ca 79 cm
Ena gaveln med lagning, rost