Sideboard 1940-tal funkis
2021-04-28
906602
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, 1940-tal, björk, höjd ca 76 cm, 147x30 cm
Slitage