Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, bordsarmaturer, 1 par, mässing, 1960/70-tal, "NK 100-3", höjd inkl. skärm ca 89 cm
Smärre slitage
906539
2021-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här