Ludwig Mies van der Rohe fotpal
Klubbat för:
600 EUR
800 EUR
LUDWIG MIES VAN DER ROHE, fotpall "Barcelona", Knoll 1960-tal, stomme av förkromat stål, lösa dyna med brun läderklädsel, 57 x58 cm, höjd 38 cm
Ställvis omfattande slitage skadade läderremmar, sittdynan med hål och limningar
906405
2021-04-22