Gustaf Möllenborg Feron gräddkanna och sockerskål
2021-05-23
906128
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 500 EUR |
GUSTAF MÖLLENBORG FERON, gräddkanna och sockerskål, silver, Stockholm, 1874, invändigt förgyllda, hänklar med bladdekor, höjd 9,5-15,5 cm, total vikt 530 g.
Smärre slitage, mindre stötmärken