Klubbat för:
11 000 SEK
Schätzwert
7 000 SEK
Beschreibung
ARNE NORELL, "Kontiki", fåtölj med fotpall, 1960-tal, stomme i betsat trä, dynor i cognacfärgat skinn, sitthöjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Avskav, skinn med omfattande slitage och fläckar
905968
2021-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner