Ostrongafflar i silver
2021-04-30
905912
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OSTRONGAFFLAR, 8 st, silver, 1900-talets första hälft, Ravinet Denfert, Frankrike, längd ca 16 cm, total vikt ca 206 g
Bruks- och åldersrelaterat slitage