Salladsbestick Minerva Paris
2021-04-26
905899
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SALLADSBESTICK, 2 dlr, silver, Minerva Paris, tidigt 1900-tal, silver samt bakelit sk. "ivorit", i originalschatull med förgylld dekor i form av akantus, längd ca 28 cm
Bruksslitage, missfärgningar