Trancheringsbestick
2021-04-27
905894
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TRANCHERINGSBESTICK, 2 dlr, silver (handtagen), renässansstil, sekelskifte 18/1900-tal, Minerva, Paris, i etui, längd ca 28-32 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage