Klubbat för:
10 000 SEK
12 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, skulptur, monogramsignerad W, 17/50, förgylld brons, höjd ca 92, längd ca 90 cm
905743
2021-04-20