Kerstin Hörlin Holmqvist
2021-04-23
905618
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, tillskriven, snarlik modell "Ofelia 849", 1900-talets andra hälft, stomme i teak, läderbeklädd sittplymå samt armlän, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage