Edition Eté Art Metall Ring 18K
2021-05-30
905525
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ART METALL, ring, 18K, Helsingborg, kvadratisk klack paverad med små diamanter, bredd ca 6 mm, stl ca 17 1/4 jmfr 54, vikt ca 11.3 g, box med inredning i original medföljer
Skena med bruksslitage. Slitage/ repor går att putsa och rodiera bort.