Taklampa
2021-04-22
905503
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, 1 ljuspunkt, blyinfattat glas, höjd ca 61 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej