Tapptunna
2021-04-26
905473
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAPPTUNNA, 1900-talets första hälft, trä samt järnband, höjd ca 42 cm
Rostangrepp, slitage