Vas Kina
2021-04-24
905410
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-talet slut, balusterformad, med hänklar, dekor av "100 lekande pojkar", botten med sigillmärke, höjd ca 42 cm
Smäre slitage