Bengt Fransson oljemålning
2021-04-22
905347
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "Vid havet", signerad Bengt Fransson samt a tergo, olja på duk, ca 46x38 cm