Ett par ljusstakar, tenn
2021-04-20
905220
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, möjligen Edvin Ollers för GAB, tenn, höjd ca 12 cm
Smärre bruksslitage, repor