Soffbord teak och ek
2021-04-19
905168
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SOFFBORD, 1950/60-tal, med tidningshylla i flätat sjögräs, betsad teak på ekunderrede, höjd 52, 150x55 cm
Mindre brännmärken, flätning med skador