Skål Kina
2021-04-21
905152
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
SKÅL, Kina, 1800-tal, på 3 fötter, glaserat stengods, höjd ca 5,5 cm, diameter 11 cm
Slitage, smärre krackelyr