Spegel Claes Hultberg
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELLAMPETT, gustaviansk stil, 1900-tal, Claes Hultberg, bronserad och förgylld ram, dekor av pärlstav, krönande rosett, ljushållare i mässing, stämpelmärkt à tergo, mått 52x31,5x12,5 cm
Mindre färgbortfall, lagningar
905025
2021-04-25