Urna med lock porslin Kina
2021-04-24
905014
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
URNA MED LOCK, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, 1900-talets senare hälft, ca höjd inkl. lockknopp 39 cm.
Smärre bruksslitage