Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
ULF TROTZIG (född 1925): Komposition, signerad och daterad Ulf Trotzig -66, 52/110, etsning, bildmått ca 39,5x49 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
Ej ramad
904950
2021-04-26