Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ANITA NILSSON: Komposition, signerad och daterad Anita Nilsson -79, olja på duk, bildmått 37x33,5 cm
PROVENIENS:
Lars Lundins samling
904892
2021-04-26