Blombord
Vollendet
2021-04-20
904800
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BLOMBORD, 1900-talets andra hälft, bambu samt rotting, glasade hyllplan, höjd 133, 77x30 cm
Bruksslitage