Slagbord 1800-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SLAGBORD, 1800-tal, bemålad furu, höjd 78, 59x111, vardera slag 72 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall, slitage, lagningar
904798
Päivämäärä:
2021-04-20