Klubbat för:
2 400 SEK
4 000 SEK
FÅTÖLJ, 1920/30-tal, klädsel i plysch, kromade detaljer, ställbar sittställning, sitthöjd ca 40 cm
Klädsel med smärre slitage, kromade delar med smärre ytskador
904791
2021-04-19