Taklampa Italien
2021-04-21
904526
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, Italien, smide och inblåst klarglas, 1900-talets första hälft, höjd ca 46 cm, diameter ca 26 cm.
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruks och åldersrelaterat slitage.