Vaser Kina
2021-04-20
904245
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 1 par, Kina, 1900-tal, polykrom dekor av figurscener, höjd ca 23 cm
Smärre slitage