Schiöler pastell
2021-04-20
904234
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Hasselbuskar I", signerad och daterad Inge Schiöler 1959, pastell, ca 52x39 cm
Inköpt av nuvarande ägares mormor 1966 på God Konst
Smärre slitage