Oidentifierad konstnär olja på duk
2021-04-19
904197
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, komposition, monogramsignerad a tergo "MB", ca 44x44 cm