Oidentifierad konstnär
2021-04-25
904177
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, Kina, 1900-talets första hälft, motiv av kustlandskap med fiskare, kalligrafi, sigill, ca 33x16 cm
Ej examinerad ur ram