Soffbord 1950-tal
2021-04-19
904000
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1950-tal, teak, troligen
Kai Aage Lauritzen Vang, för Anton Kildebergs Møbelfabrik, höjd ca 53, 150x51 cm
Slitage, märken, rotting med skador