Klubbat för:
1 200 SEK
1 200 SEK
SEVERIN HANSEN, satsbord, 3 dlr, Haslev Møbelfabrik, Danmark 1960-tal, teakfanér, höjd ca 41-52 cm
Slitage, märken, blekt
903995
2021-04-19