Golvlampa 1900-talets mitt
2021-04-17
903938
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, svartlackerad fot, grönlackerad skärm med dekor av perforeringar, mässingsdetalj, höjd ca 143 cm
Smärre färgbortfall, skärm med smärre kantbucklor, fot med smärre korroderingar