Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, tyg i GP & J Baker "Lotus", lösa plymåer, längd ca 195, sitthöjd ca 44 cm
armstödsskydd medföljer
Bruksslitage, mindre fläckar
903903
2021-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här