Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
YNGVE EKSTRÖM, "Kurva", fåtölj, teak och ek, klädd i fårskinn, höjd 98, sitthöjd 39 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, bortfall på klädsel, armstöd med lagningar
903845
2021-04-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner