Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets början, jugend, senare bemålad, mässingsbeslag, höjd ca 113, 92x48 cm
Smärre slitage, nyckel saknas
903839
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här