Bordslampor 1 par
2021-04-16
903829
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, lindad stomme, märkta G.M.A, 700, höjd inkl. lampsockel 42 cm
Bruksslitage