Ring 18K
2021-05-02
903812
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18K, otydliga svenska stämplar, 1975, band med tre briljanter 0.24 ct, genombrutet gallerverk, stl ca 17 1/2 jmfr 54.5, vikt ca 3.1 g
Bruksslitage. Karatangivelse enligt gravyr.