Oidentifierad konstnär oljemålning
2021-04-16
903746
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, landskap med vattendrag, olja på duk, ca 113x88 cm
Färgbortfall, krackelyr