Konstantin Alexeievich Korovin gouache

Klubbat för:

120 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

KONSTANTIN ALEXEIEVICH KOROVIN (1861-1939) "Paradis", signerad samt daterad 1900, gouache på papper, bildyta 24x68 cm

ej examinerad ur ram

903737

2021-04-20