Lena Linderholm
2021-04-24
903701
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LENA LINDERHOLM (född 1947): Blomstermotiv med segelbåtar, färglitografi, signerad samt numrerad 201/270, bladstorlek ca 49 x 18 cm: oramad.