Olle Nordberg oljemålning
2021-04-16
903682
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): forslandskap, signerad och daterad Olle Nordberg -36, olja på pannå, ca 60x49 cm