Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2021-04-16
903664
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad Reutersvärd 30/200, färglitografi, bildmått ca 62x74 cm
Ej examinerad ur ram