Bägare silver
2021-04-17
903571
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BÄGARE / VAS, silver, invändigt förgylld, höjd ca 20, diameter 18 cm, vikt ca 534 g
Bruks och åldersrelaterat slitage