Klubbat för:
4 200 SEK
4 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): ur Japanese Fairy Tales, signerad Dali, numrerad X/LXXV, torrnål med tryckt kolorering, ca 48x38 cm
903334
2021-04-14