Cecilia B Gröning litografier
2021-04-14
903327
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CECILIA B GRÖNING (född 1954): (9) Bl a med kattmotiv, signerade Cecilia B. Gröning, varav 5 ea med personliga dedikationer, färglitografier, numrerade 23/150, 34/150, 9/150, 32/150, bladmått 57x45 cm, ej tillhörande mapp
Oramade