Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
SPELBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i mahogny, skuren dekor, invändigt klätt i filt och med medföljande marker, höjd ca 76, 90x44 cm
Slitage, ytskador
903285
2021-04-15