Ampel empirestil
Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
AMPEL, 1900-tal, empirestil, stomme i mässing, skål i blått glas, för 5 ljus, elektrifierad med en ljuspunkt, höjd ca 65, diameter 45 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
903038
2021-04-15